ROTHENBERGER Polska Sp. z o. o.

ul. Annopol 4 A, budynek C
03-236 Warszawa

tel. +48 (0) 22 213 59 00
fax. +48 (0) 22 213 59 01

email: biuro(at)rothenberger.pl

W bieżących sprawach handlowych (oferty, zapytania) prosimy o kontakt z przedstawicielami regionalnymi. Dane kontaktowe do autoryzowanych serwisów znajdują się w zakładce serwis.

Kierownictwo firmy:


Mirosław Honek
Dyrektor Spółki.
Wiceprezes Zarządu.

Tel.: 22 213-59-00
Fax: 22 213-59-01
e-mail: mhonek@rothenberger.pl
Ewa Olszewska
Kierownik biura.

Zarządzanie pracą biura. Przyjmowanie zamówień, wystawiania faktur i dokumentów magazynowych, informacja o dostępności towarów

Tel.: 22 213-59-04
Fax: 22 213-59-01
e-mail: eolszewska@rothenberger.pl
Rafał Lebioda
Szef Sprzedaży do Klientów Kluczowych. Kierownik Obszaru Polska – Zachód.

Tel. kom.: 601-804-530
e-mail: rlebioda@rothenberger.pl
Ewa Godlewska
Kierownik ds. marketingu.

Zarządzanie marketingiem. Przyjmowanie zamówień, wystawiania faktur i dokumentów magazynowych, informacja o dostępności towarów

Tel.: 22 213-59-03
Fax: 22 213-59-01
e-mail: egodlewska@rothenberger.pl


Dział sprzedaży i marketingu:



Małgorzata Kempisty-Nowotka
Referent d/s handlowych.

Obsługa supermarketów – przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur i dokumentów magazynowych, informacja o dostępności towarów

Tel.: 22 213-59-02
Fax: 22 213-59-01
e-mail: markety@rothenberger.pl
Aleksandra Wawer
Referent d/s handlowych.

Przyjmowanie zamówień, wystawiania faktur i dokumentów magazynowych, informacja o dostępności towarów

Tel.: 22 213-59-06
Fax: 22 213-59-01
e-mail: zamowienia@rothenberger.pl


Dział finansów i kadr:



Michał Czerski
Główny księgowy.

Odpowiedzialny za finanse oraz sprawy prawne i personalne Spółki.

Tel.: 22 213-59-05
Fax: 22 213-59-01
email: mczerski@rothenberger.pl
Mariola Bujko
Księgowa.

Odpowiedzialna za księgowość firmy.

Tel.: 22 213-59-07
Fax: 22 213-59-01
email: mbujko@rothenberger.pl


Dział techniczny i magazyn:



Mirosław Łażewski
Kierownik magazynu. Doradca techniczny.

Tel.: 22 213-59-09
Tel. kom.: 605-608-918
Fax: 22 213-59-01
e-mail: mlazewski@rothenberger.pl
Piotr Mirończuk
Logistyk.

Tel.: 22 213-59-08
Fax: 22 213-59-01
e-mail: pmironczuk@rothenberger.pl