ROTHENBERGER Social Responsibility

Odpowiedzialność społeczna

Czujemy obowiązek nie tylko do odpowiedzialności biznesu, ale także do dobrobytu ludzi i środowiska. Na to poświęcamy zasoby, zaangażowanie oraz, co najważniejsze, pieniądze.

Ochrona środowiska

W firmie Rothenberger skupiamy się na przemyśle bezpiecznym dla środowiska. Utrzymujemy wysokie standardy ochrony środowiska i odpowiedzialnie korzystamy z zasobów i energii.

Akceptacja odpowiedzialności społecznej

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna to dla nas coś więcej niż tylko ładne stwierdzenie - to wiążąca obietnica. Rothenberger przyjmuje na siebie odpowiedzialność i regularnie wspiera wiele projektów i wydarzeń dla ogólnego dobra.

Fundacja TOOLS FOR LIFE

W 2008 r. Dr. Helmut Rothenberger powołał fundację Tools for Life, która działa dla zrównoważonego wspólnego dobra naszego społeczeństwa. Celem Tools For Life pomoc ludziom na miejscu, na całym świecie, poprzez budowę i rozwój źródeł wody pitnej i dostawę energii. To dlatego, że łatwy dostęp do wody pitnej i energii nie są jeszcze powszechne w wielu częściach świata. W duchu hasła "pomagaj ludziom tak, aby sami mogli pomóc sobie" Tools For Life inspiruje ludzi by brali przyszłość w swoje ręce. Rothenberger jest zaangażowanym partnerem, który wspiera fundację swoimi produktami i fachową wiedzą pracowników. Ponadto Tools For Life współpracuje z  międzynarodowymi organizacjami charytatywnymi. Możesz dowiedzieć się więcej o Tools For Life na naszej stronie internetowej.